ÇÖZÜM VE HİZMETLERİMİZ
Doğru Hamleyi Birlikte Yapalım
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus et venenatis velit. Etiam tempus mauris non massa convallis hendrerit. Maecenas ut elit mauris.

Altyapı Hizmetleri

Yapısal Kablolama

Günümüzün yüksek hız ve kapasiteli aktif bilişim sistem ve donanımları ihtiyaç duyulan kapasite ve etkin özelliklerini ön plana çıkarmalarını destekleyecek fonksiyonel altyapılara ihtiyaç duymaktadır. Hedeflenen altyapı standartlara uygun Bakır ve/veya Fiber Optik Kablolar kullanılarak gerçekleştirilir. Kablo çeşidine karar verirken, amaca uygun hız ve bant genişliğini elde etmenin yanında, uygulama kolaylığı ve maliyet gibi etkenler de göz önüne alınmalıdır.

Test

MESAGON, standartlara ve sertifikalara uygun olarak kablolama altyapılarınız için test hizmeti sunmaktadır.
Performans, kapasite, sorun bulma ölçümleri ile altyapınızın ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sistem Odası Tasarımı

MESAGON, sistem odası ihtiyaçlarınız olan "Danışmanlık ve proje yönetimi", "yükseltilmiş zemin", "enerji panoları", "mekanik sistem altyapısı", "Aydınlatma sistemi", "Rack kabinet sistemleri","Yangın algılama ve gazlı söndürme sistemi", "Hassas kontrollü iklimlendirme sistemi (HVAC)", "yangın korumalı kapı sistemi" , "Elektronik güvenlik" , "kontrol ve kapı giriş sistemleri" ,"Kesintisiz Güç Kaynağı", "aktif cihazların taşınması ve kurulması" konularının tamamında hizmetinizdedir.